Турагентство Mama Travel

Экскурсионный тур Пражские каникулы

Празькі канікули

День 1 Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми .
08:30 – виїзд зі Львова. Переїзд через Польщу. По дорозі зупинка на обід.
Ночівля в транзитному готелі
.
День 2 Сніданок.
Переїзд до Праги.
Екскурсія Легенди Праги. Ти пройдеш повз «алею пам’яток»: королівське місто Градчани, Празький град – резиденція чеських королів, де сьогодні живе і працює президент країни, легендарний собор Св. Віта, південні сади Празького граду, перлину бароко Мала Страна, а далі спуск до площі Хрестоносців – однієї з найкрасивіших в Європі. А на Карловому мості, біля статуї Яна Непомуцького, загадай своє найпотаємніше бажання! Кажуть, що нездійсненних для Яна – немає!
Ти поринеш у легенди Старого Міста, відвідаєш головну історичну площу – Старомєстську, від розкішної Порохової вежі пройдеш дорогою королів, станеш свідком параду апостолів на старому астрономічному годиннику Орлої: про рухомі фігурки курантів – апостолів, алегорії смерті та півня, швидкоплинність часу та сарказм жадібності знають навіть ті, хто в Празі ніколи не бував!
Потрібно взувати зручне взуття – ексурсія повністю пішохідна та проходить по бруківці.
Музей ляльок та маріонеток.
Час на обід.
Поселення в готель.
Вільний час. Рекомендуємо відвідати празький Аквапарк (6-10€).
Ночівля в готелі.
День 3 Сніданок.
09:00 – Рекомендуємо: відвідання Зоопарку (90čk≈4€).
13:30 – Рекомендуємо: «Середньовічна Чехія – скарбниця Європи» (20€). Виїзд в Чеський Штернберк – найстаріший замок Чехії. Готична фортеця, зведена у ХІІІ столітті, оборонна система якої збереглася до сьогоднішніх днів, реконструйована пізніше у стилі бароко. Вражаючі інтер’єри з портретами представників роду Штернбергів, картинна галерея, старовинна зброя, мисливська експозиція з трофеями.
Час на обід.
17:00 – Рекомендуємо продовжити екскурсію Прагою: двогодинна прогулянка на кораблику по річці Влтава (20€). Милуючись могутньою рікою та ще незвіданою Прагою, Ти зможеш пообідати за шведським столом та відпочити після насиченого дня.
Вільний час. Рекомендуємо відвідати одну з головних Празьких атракцій – Чорний театр (550čk≈22€ дорослі, 450čk≈18€ діти). Серед вражаючих спецефектів світла, суцільної темряви і музики Ти переживеш друге народження!
Ночівля в готелі
.
День 4 Сніданок.
8:30 – Рекомендуємо: екскурсія в Карлові Вари. (25€) Місто лікувальних джерел, променад і колонад. Тільки побувавши тут Ти зрозумієш Гете, котрий сказав: «На світі існує лише три місця, де я хотів би жити – Веймар, Рим і Карлові Вари».
Плюс вільний час на самостійне купання в басейні, катання на фунікулері Діани, обід, бутіки й магазини… Тут Ти придбаєш вічноживі троянди, просочені карловарською сіллю, та карловарські ласощі на пам’ять про це казкове місце серед Ангельських гір.
Час на обід.
Виїзд до Праги.
Рекомендуємо відвідати всесвітньовідомі співаючі фонтани (260čk≈11€). Магія музики, води та світла створює композиції, що залишають незабутні враження (розклад роботи залежить від погодніх умов). Потрібно тепло вдягатись – вистави відбуваються у вечірній час під відкритим небом.

Трансфер до готелю.
Ночівля в готелі
.
День 5 Сніданок. Виселення з готелю.
8:30 – переїзд в древню столицю Саксонії Дрезден. Колись маленьке слов’янське рибальське селище Драждяна протягом століть зросло та перетворилось на одне з найкрасивіших міст Європи. Сьогодні Дрезден – це прекрасні замки, витончені церкви і палаци. Він знаменитий прекрасною архітектурою і художніми скарбами. «Флоренція на Ельбі» – так ще триста років тому назад охрестили Дрезден.
Знайомство з містом розпочнеться з оглядової екскурсії «Перлина німецького бароко». Театральна площа та Дрезденська Опера, бароковий палацовий ансамбль Цвінгер та резиденція династії Веттинів в стилі ренесанс, церква Богородиці Фрауенкірхе та тераса Брюля – «Балкон Європи».
Тепер можна перевести подих і познайомитись із саксонською кухнею.
А після цього відвідати каритнну галерею «Alte Meister» – «Старі майстри»  (10€, діти безкоштовно). Тут знаходиться «Сікстинська мадонна» Рафаеля, багатюща колекція полотен Рембрандта, роботи пензля Дюрера, Тиціана, Рафаеля, Рубенса… Окрім Старих, є ще «Нові майстри» – колекції живопису XIX століття; є прекрасні колекції фарфору (Музей фарфору), зброї та обладунків (Зброярська палата), кунсткамера і музей коштовностей – і це ще далеко не все!
Виїзд в Україну.
І яке свято без подарунків! Сувеніри на пам’ять!
День 6 Прибуття у Львів (вранці).
Подарунок від фірми – пішохідна екскурсія «Львів – королівське місто». Прекраснй завершальний аккорд туру! І тільки не варто поспішати додому! Взагалі, в цьому місті ніхто ніколи і нікуди не поспішає. Посидь в одній із львіських кав’ярень та переконайся – у Львові каву готують найкраще! Поласуй львівськими солодощами в «Цукерні» або «Вероніці» – Ти ще такої смакоти не куштував. Одним словом – залишайся у Львові!
Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми - 30 осіб. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене.

Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації.

ЕКСКУРСІЙНЕ НАПОВНЕННЯ ТА ТРИВАЛІСТЬ ТУРУ МОЖНА ЗМІНЮВАТИ ПІД КОНКРЕТНЕ ЗАМОВЛЕННЯ!
ВАРТІСТЬ:

Діти та дорослі
170€Оплата здійснюється в гривнях за фіксованим курсом 11,1500 грн за 1 €.

ЗНИЖКИ:

Знижка 10€ для власників дійсної на час туру шенгенської візи.

У вартість туру входить:
·

  • зустріч представником фірми;
  • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео, кава і чай під час зупинок);
  • ночівля у транзитному готелі **+, сніданок (розміщення у дво- та тримісний номерах);
  • проживання у Празі – готель ***, сніданки шведський стіл (розміщення у дво- та тримісних номерах блочного типу);
  • супровід керівника групи по всьому маршруту;
  • екскурсії згідно програми.
У вартість туру не входить:
·

  • вхідні квитки;
  • страхування;
  • факультативні програми;
  • проїзд в громадському транспорті та таксі;
  • 3 обідо-вечері - вартість 25€, замовлення та оплата до початку туру;
  • консульський збір 35€ для громадян України.

Фірма не несе відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, корки на дорогах, погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності.

Подарунок від фірми:

·

  • відвідання музею ляльок та маріонеток в Празі;
  • подарунок на згадку про Чехію;
  • пішохідна екскурсія старовинним Львовом.
Необхідні документи:
Дійсний закордонний паспорт (інший документ на право виїзду з України), а для дітей, яким виповнилось 14 років, проїзний документ:
- без наявних слідів пошкодження (тобто без порушення плівки на першій сторінці, без плям, не подерті тощо)
- з терміном дії не менше 3 місяців після дати закінчення туру
- наявними в ньому 2 чистими сторінками

продовжені закордонні паспорти ( інші документи на право виїзду з України) не приймаються!

- Якщо дитині не виповнилося 5 років, дані про неї повинні бути вписані у закордонний паспорт ( інший документ на право виїзду з України) особи, з якою вона подорожуватиме, а також в ньому має бути ще 2 чисті сторінки на візу для цієї дитини
- Якщо дитині виповнилось 5 років, вона не має окремого проїзного документу і є вписаною у паспорт особи, з якою вона подорожуватиме, фотографія цієї дитини повинна бути вклеєна в закордонний паспорт (інший документ на право виїзду з України) такої особи, а також в ньому має бути ще 2 чисті сторінки на візу для цієї дитини

· Для дітей до 16 років:

- у випадку виїзду з одним із батьків або з іншою особою потрібно оригінал нотаріально завіреного дозволу на виїзд дитини за кордон, який залишається в консульстві. Таким оригіналом може бути нотаріально завірена «Фотокопія» оригіналу дозволу, котра видається нотаріусом на прохання разом з оригіналом і плата за яку становить 5-10грн. Сам оригінал дозволу потрібно мати з собою для пред’явлення на українському кордоні – прохання його нам не передавати. У випадку передачі нам такого оригіналу вважатимемо, що ще один оригінал є у туристів для пред’явлення на українському кордоні!
копія свідоцтва про народження
копії всіх інформативних сторінок (тобто з відмітками) громадянських (внутрішніх) паспортів обох батьків

• Одна кольорова фотокартка 3,5 Х 4,5 на білому фоні, 80% обличчя. Фотографія повинна бути не давніша за 3 місяці!

• Заповнена та підписана анкета туриста – обов’язково нашого взірця!

Копія Індивідуальної медичної страховки:

- від страхової компанії, занесеної до списку акредитованих страхових компаній
- дійсна на території всіх шенгенських країн
- покриває матеріальні витрати у розмірі 30000 євро на випадок надання швидкої медичної допомоги та якщо потерпілого від нещасного випадку потрібно довезти додому
-
заповнена машинним друком
- ліміт перебування за кордоном не менше тривалості туру
- термін страхування покриває термін тривалості всього туру та закінчується не раніше, ніж через 15 днів після дати закінчення туру.

Копія всіх інформаційних (тобто з відмітками) сторінок громадянського (внутрішнього) паспорта
Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера
Копія свідоцтва про одруження/розлучення (якщо такі є)

Підтвердження матеріальної забезпеченості, яким може бути:

1.    оригінал довідки з місця праці із зазначенням посади та розміру місячного окладу за останні 6 місяців згідно зразка або

2.    оригінал довідки з банку на суму з розрахунку 50€ або еквіваленту в іншій валюті на кожну добу перебування в турі плюс 100€ додатково або

3.    у випадку приватного підприємця:
копія свідоцтва про реєстрацію підприємницької діяльності з мокрою печаткою підприємця або, у випадку здійснення підприємцем своєї діяльності без печатки, оригінал нотаріально посвідченої копії такого свідоцтва
- копія свідоцтва про сплату податку
оригінал випису з податкової інспекції про отриманий дохід за останні 6 місяців або випис з банку про залишок грошових коштів або

4.    у випадку пенсіонера копія пенсійного посвідчення та оригінал випису про отримувану пенсію за останні 6 місяців або

5.    у випадку домогосподарки, безробітного або студента заява про фінансування витрат, пов’язаних з поїздкою (нотаріально завіряти не потрібно, можна написати від руки), із наданням особою, що здійснює таке фінансування:
копії всіх інформаційних (тобто з відмітками) сторінок громадянського (внутрішнього) паспорта
- одного з документів, зазначених в перших трьох пунктах даного розділу
копії документу, який підтверджує їхні родинні зв’язки, або

6.    у випадку неповнолітнього, що подорожує з обома батьками, заява про фінансування витрат, пов’язаних з поїздкою (нотаріально завіряти не потрібно, можна написати від руки) від одного з батьків із наданням таким із батьків одного з документів, зазначених в перших трьох пунктах даного розділу або

7.    у випадку неповнолітнього, що подорожує з одним з батьків або з іншою особою, достатньо фрази «всі фінансові витрати, пов’язані з цією поїздкою, беру на себе» в нотаріально посвідченому дозволі на виїзд дитини за кордон від одного з батьків із наданням таким із батьків одного з документів, зазначених в перших трьох пунктах даного розділу.

8.    у випадку учнів оригінал довідки з місця навчання

9.    у випадку студентів оригінал довідки з місця навчання та копія студентського квитка

10.  у випадку працездатних осіб, віком від 22 років оригінал довідки з біржі праці про те, що дана особа здійснює пошук роботи

Документи приймаються з консульським збором.

Консульський збір становить 35 євро!

КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!

Консульський збір не оплачують :

- діти, котрим не виповнилось 18 років
- учні та студенти, котрим не виповнилося 21 року, за умови надання оригіналу довідки з місця навчання із зазначенням денної форми навчання (стаціонару) та копії студентського квитка
- непрацюючі пенсіонери за умови надання копії пенсійного посвідчення (немає різниці, чи пенсіонер за віком чи за вислугою років)
- інваліди за умови надання копії посвідчення інваліда та оригіналу випису про отримувану пенсію за інвалідністю за останні 6 місяці


Повний комплект документів на візу потрібно подавати не пізніше, ніж за 14 календарних днів до виїзду!

З офіційною інформацією можна ознайомитись на веб-сторінці Генерального консульства Чеської Республіки в м. Львові.