Турагентство Mama Travel

Все на море, в Италию

Всі на море в Італію!


Адріатична cпокуса моря!

Ціна: 299 євро


День 1
08.00 Виїзд зі Львова вранці. Переїзд до Чехії. Поселення в транзитному готелі. Нічліг.
День 2
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Італії. Розміщення в готелі. Вільний час. Нічліг.
День 3
Сніданок. Вільний час на морі. Нічліг.
День 4
Снiданок. Вільний час на морі. Нічліг.
День 5
Сніданок.Вільний час на морі. Шопінг + дегустацій вин (40 євро / чол.) Ночівля.
День 6
Сніданок. Вільний час на морі. Нічліг.
День 7
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Венеції. (50 євро / чол.) Екскурсія по місту. І нарешті вона … Венеція … Місто-казка, місто-мрія, місто-сон ….З багатою історією і невизначеним майбутнім, де замість вулиць – канали, а замість машин – човни та гондоли … Про Венецію написано багато, але кожен відкриває її для себе заново.Здесь всі унікальною і дивовижне: місто нагадує театральні декорації і зберігає таємниці багатьох поколінь …Здається, ніби час струменить кордонів стін будинків, які пам’ятають славне минуле волелюбної Венеціанської республіки, імена тих, хто жив, любив і творив у цьому городе.Обзорная екскурсія по Венеції. Вільний час в Венеції. Нічний переїзд до Чехії.
День 8
Рекомендуємо зробити зупинку та відвідати Відень (30 євро). Оглядова екскурсія – місто Відень, місто музики і великих композиторів, місто чарівною і прекрасне … його по праву називають серцем Європи.Столиця Австро-угорської імперії, Відень вражає своєю величина і розкішшю, своїм шармом і теплом … Це незвичайне місто! – Вузькі середньовічні вулички, широкі імперські площі …Кільцевий бульвар, Ратуша, Парламент, Віденська опера, і звичайно – собор святого Стефана – духовного символу історії та долі Австрії. Трішки вільного часу у Відні. Переїзд до Чехії. Поселення в готель. Нічліг.
День 9
Сніданок. Переезд в чарівну й неповторну Прагу (35 євро).Екскурсійна програма «Старе місто» (використання громадського транспорту) – Вацлавська площа, собор Марії Сніжної, порохова вежа, Муніципальний дім, костел святого Якуба, Староміська площа з ізвестними курантами, Єврейське місто, а також Клементиум – Колишній город єзуїтів.Вільний час. Повернення в Україну.
День 10

Приїзд до Львова до обіду.


Примітка: час, вказаний в програмі, орієнтовний.

В низький сезон автобус може бути замінений на автобус відповідної вмістимості (мікроавтобус, з кондиціонером, відкидними кріслами, телевізором)

*В програмі можливі незначні зміни. Уточняти перед виїздом.

У вартість включено: У вартість не включено:Візова підтримка

Страховка

Проїзд по маршруту автобусом єврокласу

Супровід керівника по всьому маршруту

Проживання по маршруту готелях 2 *- 3 *

Екскурсії, зазначені в програмі

Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти.
Факультативні екскурсії:
Проїзд в громадському транспорті
Особисті витрати.
Консульський збір 35 €
Крім категорії громадян, звільнених від оплати Консульського збору(пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару до 21 року).

Консульський збір оплачується при

КОЖНІЙ ПОДАЧІ.ПРИ ВІДМОВІ НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ


Необхідні документи:

АКУРАТНИЙ закордонний паспорт (термін дії не менше 180 днів на момент виїзду з Чехії) з наявністю вільної сторінки для візи. 2 кольорове фото 3,5 х4, 5 ОБОВ’ЯЗКОВО !!!!! на світлому фоні 80% обличчя (без посмішки, без окулярів, відкритий лоб і вуха). Не скановані!Фотографія повинна бути нова, не старше 4 місяців!
Анкетні дані (просимо заповнювати нашу анкету).
Копія внутрішнього паспорта всіх сторінок, де є відмітки.
Копія свідоцтва про народження та про шлюб.
У дітей старших 14 років повинен бути свій проїзний документ.
Фотографії дітей, яким виповнилось 5 років повинні бути вклеєні в закордонний паспорт батьків або ж діти повинні мати свій проїзний документ
Довідка з роботи із зазначенням окладу, посади, завірена оригінальною печаткою.У довідці обов’язкова фраза про те, що на період поїздки робоче місце зберігається. Копія першої і останньої сторінки трудової книжки, з мокрою печаткою і підписом керівника.
Довідка про доходи за останні 6 місяців, у випадку наявності банківського рахунку – виписка про стан рахунку.Для приватних підприємців нотаріально завірена копія свідоцтва про реєстрацію ПП, оригінальна довідка з банку про наявність рахунку і стан рахунку. Для студентів та школярів довідка з місця навчання (оригінал), копія студентського квитка.Для безробітних та домогосподарок виписка з банку про наявність рахунку, залишок на рахунку грошей або довідка з місця роботи одного з членів сім’ї, де є фраза про те, що … … фінансує поїздку свого родича.Для пенсіонерів: копія пенсійного свідоцтва, оригінал довідки про пенсію за останні 3 місяці, довідка з місця роботи одного з членів сім’ї, де є фраза про те, що … … фінансує поїздку свого родича.
Для дітей до 18 років копію нотаріально завіреного дозволу від обох батьків на виїзд дитини за кордон.
Просимо НЕ передавати оригінал нотаріальної довіреності, тільки копію.
Просимо взяти ОРИГІНАЛ ДОВІРЕННОСТІ в туристичну поїздку ДЛЯ ПРЕД’ЯВЛЕННЯ НА КОРДОНІ

Важлива інформація:

Під час туру ПАСПОРТА ЗНАХОДЯТЬСЯ У КЕРІВНИКА ГРУПИ! (БЕЗ ОСОБИСТОГО ПІДПИСУ ТУРИСТА, У спеціальну анкету, яку ОЗНАЙОМЛЕНИЙ І ЗГОДЕН З ДАНИМИ ПУНКТОМ, ДОКУМЕНТИ В РОБОТУ НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ).
Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю та автобуса.
Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 чоловік
Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено
ТУРИСТИЧНА ФІРМА НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА РОБОТУ МИТНИХ І ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ, А ТАКОЖ ЗА КОРКИ І РЕМОНТИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ.